Hakkımızda

KALİTELİ VE KOLAY ULAŞIM

 

Müşterilerimize ve tedarikçilerimize en iyi e-ticaret platformu sağlayabilmek için herkes tarafından kolay ulaşılabilen kaliteli ve teknolojik ürünleri sizlerle buluşturduk.

 

 

Çoğunlukla Xiaomi markasının ürünlerinin bulunduğu ve bir çok ünlü markanın da ürünlerinin olduğu bu web sitemizde güvenli ve hızlı bir alışveriş hizmeti sağlamak temel önceliğimiz.

 

 

Mİ ve Redmi akıllı telefonlardan, akıllı ev ürünlerine, kişisel bakımdan, Mi ekosistem ürünlerinin ve diğer aksesuarlarının da içerisinde bulunduğu farklı kategorilerle yaşamınıza kolaylık katacak şekilde sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

 

Bir e-ticaret platformu olarak; teknolojinin karanlık yanını değil aydınlık tarafını sizlere tanıtmaya odaklıyoruz.

 

 

 

 

 

MİSYONUMUZ

 

 

www.evdekal.com.tr  2020 yılında dünyayı etkisi altına alan COVİD - 19 salgını sırasında insanların evde güvende kalıp, aynı zamanda güvenle alışveriş yapmalarını sağlama amacı ile bu platform Buğra Can Kılıç tarafından istanbul merkezli olarak kurulmuştur.

 

 

''İnternet alışverişinde belli başlı sorunların olduğunu ve bu sorunları ekip arkadaşlarımız ile birlikte önüne geçeceğimizi düşünüyorum ve bu sektör bize ayak uydurmak zorunda kalacak'' diye sözüne başlayan Kılıç.

 

‘’2020 sonunda www.evdekal.com.tr'de 2000 üye olacağına inanıyorum; çünkü çağımızın sorunu güven! Her gün kurulan yüzlerce e-ticaret sitesi müşterilerinin güvenini kötüye kullanıyorlar. Ben ve ekip arkadaşlarım insanların e-ticarete olan güvenini tekrar sağlamayı hedefleyip, bunun için bu yönde çalışmalar yapıyoruz.’’ diyerek sözlerine devam etti.

 

 

Başarılı bir sporcu olan Kılıç, 2019 Türkiye Ralli Genç Pilotlar Şampiyonu olarak saniyelerin hatta saliselerin hayatta ki önemine değinen Kılıç, bu konuya diğer girişimcilerden daha hakim olduğuna dikkat çekiyor.

 

 

Kılıç, rallideki başarısını e-ticarete aktarmak ve www.evdekal.com.tr'den elde edeceği gelir ile, ülkemizi bu branşta yurtdışında temsil edeceğini ve yeni yetişecek sporcuları destekleyeceğini belirtiyor.

 

 

Siz de bu girişime katkıda bulunmak için bize katılın.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4